město Rudolfov
Rudolfov

Kontakty


Starosta

Vít Kavalír
Tel.: 602 369 655
E-mail: starosta@rudolfov.cz


Pověřená vedením úřadu

Bc. Jitka Pöschlová
Tel.: 775 742 982
E-mail: hso@rudolfov.cz

Podatelna, sekretariát

Petra Klímová
Tel.: 770 121 010 linka na přepojování hovorů
Tel.: 777 611 180 mobil
E-mail: sekretariat@rudolfov.cz
E-mail: podatelna@rudolfov.cz

Odbor výstavby - vedoucí

Bc. Tomáš Vácha
Tel.: 777 759 471
E-mail: tomas.vacha@rudolfov.cz

Odbor výstavby - referent

Ing. Jiří Zahradník
Tel.: 777 265 736
E-mail: jiri.zahradnik@rudolfov.cz

Odbor výstavby - referent

Bc. Daniel Chaloupka
Tel.: 775 742 980
E-mail: daniel.chaloupka@rudolfov.cz

Odbor výstavby - archiv, kácení dřevin

Milena Bartušková
Tel.: 777 641 778
E-mail: bartuskova@rudolfov.cz

Odbor výstavby - referent

Bc. Martina Bednářová
Tel.: 775 742 979
E-mail: martina.bednarova@rudolfov.cz

Investiční technik

Pavel Bicek
Tel.: 778 428 848
E-mail: pavel.bicek@rudolfov.cz

Poplatky, hřbitov, správa domu s pečovatelskou sl.

Blanka Posekaná
Tel.: 775 742 981
E-mail: poplatky@rudolfov.cz

Matrika, evidence obyvatel

Zuzana Vyžrálková Vegešová
Tel.: 777 340 119
E-mail: matrika@rudolfov.cz

Účtárna

Simona Kneisslová
Tel.: 608 725 131
E-mail: ekon.usek2@rudolfov.cz

Účtárna, majetek

Pavlína Šteklová
Tel.: 777 661 774
E-mail: ekon.usek1@rudolfov.cz

Knihovna

Jana Malšovská
Tel.: 773 184 510
E-mail: knihovna@rudolfov.cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Robin Sekanina
Tel.: 734 648 117
E-mail: robin.sekanina@gmail.com

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

google-play-downloadapp-store-download

Info e-mailem

Novinky e-mailem

Interaktivní mapa

Interaktivní mapa

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 267
TÝDEN: 444
CELKEM: 718938

Mobilní aplikace V OBRAZE

Přináší přehled aktualit z webu obce. Občané jsou informováni o nově vložených zprávách a upozorněních, dozvědí se včas o pořádaných akcích, mohou si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšeny na úřední desce. Více informací naleznete zde.

 

google-play-download App store
Mobilní aplikace V Obraze