město Rudolfov
Rudolfov

Kontakty

Městský úřad Rudolfov

Ke Strážnici 760/1

373 71 Rudolfov


Starosta

Vít Kavalír
Tel.: 602 369 655
E-mail: starosta@rudolfov.cz


Pověřená vedením úřadu

Bc. Jitka Pöschlová
Tel.: 775 742 982
E-mail: hso@rudolfov.cz

Podatelna, sekretariát

Petra Klímová
Tel.: 770 121 010 linka na přepojování hovorů
Tel.: 777 611 180 mobil
E-mail: sekretariat@rudolfov.cz
E-mail: podatelna@rudolfov.cz

Odbor výstavby - vedoucí

Bc. Tomáš Vácha
Tel.: 777 759 471
E-mail: tomas.vacha@rudolfov.cz

Odbor výstavby - referent

Ing. Jiří Zahradník
Tel.: 777 265 736
E-mail: jiri.zahradnik@rudolfov.cz

Odbor výstavby - referent

Bc. Daniel Chaloupka
Tel.: 775 742 980
E-mail: daniel.chaloupka@rudolfov.cz

Odbor výstavby - archiv, kácení dřevin

Milena Bartušková
Tel.: 777 641 778
E-mail: bartuskova@rudolfov.cz

Investiční technik

Pavel Bicek
Tel.: 778 428 848
E-mail: pavel.bicek@rudolfov.cz

Poplatky, hřbitov, správa domu s pečovatelskou sl.

Simona Vodičková
Tel.: 775 742 981
E-mail: poplatky@rudolfov.cz

Matrika, evidence obyvatel

Eva Týrová
Tel.: 777 340 119
E-mail: matrika@rudolfov.cz

Účtárna

Simona Kneisslová
Tel.: 608 725 131
E-mail: ekon.usek2@rudolfov.cz

Účtárna, majetek

Pavlína Šteklová
Tel.: 777 661 774
E-mail: ekon.usek1@rudolfov.cz

Knihovna

Jana Malšovská
Tel.: 773 184 510
E-mail: knihovna@rudolfov.cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Robin Sekanina
Tel.: 734 648 117
E-mail: robin.sekanina@gmail.com

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Kalendář

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Interaktivní mapa

Interaktivní mapa

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 19
TÝDEN: 19
CELKEM: 884354

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na